| AlexandruIan a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma simt, pacatos'? Cred in Dumnezeu dar o comit destul de des. apoi imi pare rau..remedii impotriva masturbarii?

4 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

S-a împânzit TPU-u ăsta de lăbari, nenică. Remediu : un pepene găurit(sau îl găureşti tu dacă te ţine).

| ÖpëиTPU a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti gasesti o preocupare, nu sta in casa, iesi pe afara, distreaza'te ca esti tanar.

| AdrenalinTm a răspuns:

Manca multa telina si nu-ti mai vine asa mult chef te mai tempereaza sau participa la multe activitat sportive

| bbu2eugen a răspuns:

Cauta ceva folositor sa faci in asa fel sa uiti de ea.