| Unicooorn2001 a întrebat:

Ce sa faci atunci cand nu ai prieteni?

6 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Iti i-ai un caine...cel mai bun prieten al omului )

| Turbo223 a răspuns:

Incerci sa gasesti.Nu e ca si cum odata ce nu ai prieten nu o sa iti mai poti face...

| Unicooorn2001 explică (pentru Turbo223):

Nu am cum sa gasesc un grup de oameni si sa ma bag in vorba cu ei asa dintr-o data, voi parea ca o nebuna.

| Turbo223 a răspuns (pentru Unicooorn2001):

De obicei toti prieteni care-i am, au facut asta cu mine.M-au rugat daca pot sta cu ei si evident am zis da, iar acum suntem cei mai buni prieteni.De nu ai prieteni si familia iti poate fi alaturi.

| ana044 a răspuns:

Pai Poți citi, sa ieși afară sa te plimbi și sa asculți muzica la casti ( este relaxant și ajuta), dacă stai pe Youtube timpul trece repede așa ca poți face și ăsta, te poți duce la vreun ștrand sau piscina mai ales pe căldurile astea