| MMAV a întrebat:

Ce sa faci daca noaptea nu poti sa dormi dar nu ai nimic daca ziua esti nervos si ce sa faci daca nu ai liniste?
ce ai daca nu mai ai chef sa faci nici macar ce itit place?
Ce e asta?
Cum se poate rezolva?
si de ce simti lipsa a ceva din viata ta dar nu stii a ce?
Am 14 ani si de cateva luni nici nu mai stiu de capul meu nu mai stiu de nimic si ma simt foate deprimat ce pot face?

4 răspunsuri:
| WholeWorldTeam a răspuns:

Iti recomand sa vizitezi un psihiatru.
Nu trebuie sa fi nebun ca sa vizitezi astfel de doctori.Si eu am am mers cand am avut probleme mai mari de rezolvat si a fost totul ok. Putina terapie si un pic de tratament te vor ajuta sa scapi de asta.Repet! Nu te fac nebun sau ceva.Insa din plictiseala care o simti si de la toata starea asta sa nu ajungi sa faci cine stie ce.

| MMAV explică (pentru WholeWorldTeam):

Sper sa nu ajung la nimic doar ca am incercat pentru somn si tratamente naturale ceaiuri am dormit dar cand ma treyeam era super nervos ma durea capul si sa fiu sincer sunt clasa a 8a si nu opot face fata nici la scoala nu am mai dormit bine de cel putin 2 luni si nu pot dormi nici yiua daramite noaptea inca daca dorm noapte

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru MMAV):

De aia spun, mai bine du-te la doctor cat e fieru cald.Asa o sa primesti ajutor de specialitate pana se mai poate face ceva.

| MMAV explică (pentru WholeWorldTeam):

Nu stiu ce sa zic mi se pare cam mult nu stiu in plus cine stie ce mai zice si ala?