| Yousosweet a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie care sunt semnele ca un baiat place o fataa? pllshappy funda si voot! multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Serban_7403 a răspuns:

Pai, daca ar fi BAIAT, s-ar apropia de tine mai mult. daca despre tine vorbim. acum depinde si de tine daca iti dai seama ca te place.nu il cunosc, nu te cunosc, nu stiu cati ani aveti. o sa se poarte mai frumos cu tine si o sa intre in vorba cu tine

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sdasfgasgaads a răspuns:

Hai frate intrebarea asta a 10000 oara copile n-ai ce face sau ce?

| Xeniaa a răspuns:

Privirii insistente

| Andreea50 a răspuns:

@Gabi87 :
E adevarat ca a postat intrebarea asta de n - sprezece ori, dar cui nu-i convine intrebarea sa nu raspunda la ea. Valabil pentru toate intrebarile de pe TPU. Nimeni nu este obligat sa raspunda. Cu atat mai putin sa jigneasca.

| chrys_2177 a răspuns:

Buna! Poi in primul rand se comporta cu ea altfel decat cu celelalte fete.Si atunci cand vrea sa se dea in spectacol in fata ta ca sa te impresioneze. fundita...

| bubix98 a răspuns:

Faza e ca nici nu sti cand acel baiat place o fata.

baietii vor sa se dea in spectacol sa-ti fure atentia.
eu am 12 ani(si am si prieten)si pana sa fiu cu el ma tot gandeam daca ma place.cum sa fac sa ma placa? el tot se comporta urat, ma tachina, si uneori vb urat cu mine.
dupa am aflat ca el facea toate astea sa-mi atraga atentia si sa nu mai stie nimeni ca el ma place.in baietii aceia smekeri de cartier se ascunde o inima de baiat timid.
iti spun din propria experienta.acum difera de la baiat la baiat. daca nu esti chiar asa de timida intreaba-l. speranta moare ultima!happy
bafta si noroc.