| Ely2010 a întrebat:

Ce sa-i iau tatei de ziua lui? nu prea am banibig grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumpara-i 2 savarine sa manance dupa pranz.

| deeutzy a răspuns:

Ai iei o sticla de vin rosu si o diploma pentru cel mai bun tata tongue
sau ai iei un tricou
-o surubelnita :laughing
-daca tatal tau e genul sensibil ai poti lua ceva care sa ai aminteasca de copilarie
-un spray si un deodorant sunt bine venite cred eu tongue
-ai inramezi o poza cu toata familia
-ai faci tu un tort...sigur s-ar bucura :X:X si vreau si eu tort daca faci :*
alte idei nu mai am.eu tatalui meu i-am luat o bluza foarte draguta de ziua lui
pup si sper sa ai placa cadoul pe care o sa il faci :*

| 1321 a răspuns:

Eu zic sa iei o poza cu familia si sa o inramezi.Sau o poza cu tine si tatal tau si sa o inramezi.Credema ar fi cel mai frumos cadou pentru el.Parintii nu doresc cadouri scumpe ei nu doresc doar sa va aiba aproape mereu.Iar placea foarte mult crede-ma sa vada ca intr-adevar ti la el:p

| sKuMpy52 a răspuns:

Elena ar fi bine sa vii cu mine, sor-ta si luana in oras ca sa gasit ceva dragut si mai ieftim ca ai zis ca n-ai bani pentru tatal tau.adica daca vrea sa vina ana:d