| swaggy a întrebat:

Ce sa intampla daca am pe un semestru media 9 la o materie, iar pe celalat sub 5?big grin

Răspuns Câştigător
| dani701 a răspuns:

Nimic. Nu ramai corigent/ahappy Imposibilhappy
Funda?happy

5 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Treci, nu rămâi, dar ce s-a întâmplat de ai reuşit performanţa asta?laughing

Apropo, există riscul să te lase cu situaţia neîncheiată şi să rămâi corigent, adică să nu îţi mai încheie media.happy:*

Mult succes!

| swaggy explică (pentru alynutza6820):

Multumesc. la logica e problema. am un profesor aiurea, iar pe primul semestru a fost mai ok, dar acum nu stiu ce naiba l a apucat de da numai note mici si nici nu ne explica cum trebuie. se complica si ne zapacestelaughing. am un 5, dar am facut varza la ultimul test si nu stiu cat o sa iau. nu prea am probleme de genul asta.chiar am note bune in general.nu stiam cum este cu ramasul.

| alynutza6820 a răspuns (pentru swaggy):

Stai liniştit că nu rămai. happy

| Ebsghjs a răspuns:

Iti iese media 6.50, daca ai 4 pe al doilea semestru.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Treci clasa