| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce sa postez pe facebook ca sa il ingrijorez un piculet pe fostul meu iubit? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invetezi tu ceva din cate vad in poza esti o fata foarte frumoasa dar eu sincer cred ca vrei sa vezi daca te mai iubeste daca se ingrijoreaza inseamna ca are sentimente pentru tine

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Exaact exact. Chiar vreau sa vad daca mai are sentimente pentru mine. :3

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Dar nu mai bine il lasi in pace? Daca e fost, lasa-l sa ramana fost!winking

| mihai69 a răspuns:

O poză cu barza, comment: „o să am un bebel" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe facebook ca esti bolnavioara si singur se ingrijoreaza dar dc vrei sa l ingrijorez i fostul iubit

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa vad cum reactioneaza, daca ma intreaba ce am...