| Unique a întrebat:

Ce scop ai in viata? care e telul tau?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa imi gasesc locul in viata asta.Va fi complicatthinking

| Pho3nix a răspuns:

Dupa ce termin liceul si facultatea, mi-as dori sa ajung actor.
Inca nu e nimic sigur, dar deocamdata asta vreau.

| marsy a răspuns:

Pai... Vreau sa realizez kit mai multe in aceasta mica viata.Scopul meu principal este sa am o munca care sa-mi placa, un iubit alaturi(pe care il am, si speram la un viitor impreuna), un mic culcus, copii si o viata plina de iubire, satisfactie, placere alaturi de pers dragi! cam asta e scopul meu care cite putin se incepe a realiza!

| CristinaCristi a răspuns:

Avocat

| matadoru a răspuns:

Scopul meu e sa ajung fotbalist ( la echipa liverpool )

| andrei90tm a răspuns:

Nastere > Viata > Momentul Mortii > Moarte ( altii spun si Renastere [ Nastere ] ).

| oxigen_9536 a răspuns:

Femeie independenta, inca nu m-am gandit ce functie pentru ca inca nu stiu nici eu... [m-as face multelaughing] apoi dupa ce as avea un job stabil vreau baiat, dupa un an, poate doi vreau si o fata si nu sunt sigura daca as vrea sa ma maritthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa invat sa ma iubesc pe mine insami, sa-i accept pe ceilalti, sa dau mai mult si sa cer mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scopul suprem in viata este FERICIREA

| Lile@... a răspuns:

Scopul meu in aceasta viata este sa imi termin studiile ca sa am o profesie din care sa am venit, sa imi gasesc jumatateasi pina la urma fiecare zi trebuie traita din plin, o viata decenta si pe cineva aproape.