| tpu_ank a întrebat:

Ce scop ai in viata?

Răspuns Câştigător
| putzulica a răspuns:

Sa traiesti sa vezi ce surprize iti face viitorul si sa ai o familie si amintir placute din trecut.big grin

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sa-mi termin studiile superioare in primul rand, dupa care mai vedem. Tu?

| St!L a răspuns:

O intrebare destul de inteligenta!hee hee
Scopul meu in viata:->. Cred ca mi-as dori sa fiu sanataos, sa am o familie care sa aiba grija de mine si eu de ea si ca orice om mi-as dori si o cariera profesionala cat mai buna!

| night_crawler a răspuns:

Sanatate...sa-mi intemeiez o familie...restul vine de la sinewinking

| M.madallina a răspuns:

Eu as vrea sanatate in primul rand.apoi...as vrea sa am o casa a mea, o familie fericita si o cariera

| DonGiovanni a răspuns:

Sa o traiesc din plin fara emoisti de aia de se taie la vene, ei deprimatii parca nu mai are lumea probleme.Eu sunt defel mai petrecaret, dansez ascult muzica sunt vesel toata ziua.

Răspuns utilizator avertizat
| SimpleSergio a răspuns:

A mai fost adresata aceasta intrebare happy...ar fi de preferat sa cautam cu totii inainte sa adresam o intrebare pe site...deoarece probabil s-a mai discutat...probabil au fost mai multe raspunsuri si nu are rost sa "umplem" siteul cu acelasi intrebari happy. oricum sunt o multime de intrebari fara rost... dar cum spunea si eisteinwinking...nu suntem siguri ca universul e infinit.(cine stie cunoaste)

| ☼loli☼ a răspuns:

Eu vreau sa fiu implinita; sa am si familie si cariera.

| mary_4765 a răspuns:

Hmmm...
sa devin pictor
ador pictura
tu ce scop ai?

| aditzy:) a răspuns:

Poi sa fie bine pentru tine in viata si apoi vezi ce scop ai, fa-ti pe plac tie cat mai ai timpbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să pot merge mai departe când sunt lovită de necazuri.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am furat putin din reclama de la poiana: sa fiu bun, foarte bun, cel mai bunbig grin

Întrebări similare