| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca cei de la Digi au venit si ne-au bagat pachetul tv+tel+net ...insa noi avem si pachetul de la romtelecom? De 2 luni nu am mai platit romtelecomul si au suspendat toate serviciile.
Primim amenda daca nu mai platim romtelecomul?(specific ...contractul de la romtelecom nu se incheiase) putem rezilia contractul?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platiti lunile care nu le a ti platit si apoi reziliti contractul conform termenilor.