| MissPinkPurple a întrebat:

Ce se intampla daca inghiti cateva guri bune de apa din piscina?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic poate te simti putin rau si dupa aia trece.

| misu a răspuns:

Ai baut putin pipi, daca nu e de fata mare, e nasol. ramai gravid

| MissPinkPurple explică (pentru misu):

Care-i problema ta? si sunt fata nu baiat

| Wøodenpints a răspuns:

Afli ce gust are urina.

| Axys a răspuns:

Buna iti recomand sa bei lapte e cel mai bun ca apa din piscina e purtatoare de microbi depinde si la ce piscina te referi de afara sau aia care e niversala happy sau mai poti sa-ti faci un ceai de musetel e bun pentru organism fa-ti cat mai repede poti face orcand o infectie urinara din cauza la acei microbi ai grija.

| Lolităăăă a răspuns:

Nu se intampla nimic, e bine sa nu fi fost murdara sau cu ceva in ea laughing