| Anonimouse25163 a întrebat:

Ce se întampla daca ramai corigent la o materie în clasa a 8 a? În cazul meu la matematica. Ca sa trec imi mai trebuie 2 de 8 sau trei de 7 sau patru de 6. Pe mine ma strica ca am luat 2 in teza, în afara de notele astea mai am doi de 5 un 3 si un 4. Vreau sa stiu daca mai intru la liceu.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu un singur 10, treci!
Dar și fără el, indiferent de medie, la un liceu tot ajungi. N-o fi el cel pe care ți-l dorești dar, o fi unul...

| Anonimouse25163 explică (pentru sierra1):

Din cauza unei medii iti poti rata viitorul

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimouse25163):

Intotdeauna exista o a 2 a șansă