| Kashay a întrebat:

Ce se intampla daca sari de pe pod de 50 metri in apa de 6 metri? Asa de curiozitate,mai am o intrebare, cate pastile de paracetamol iti trebuie sa iei ca sa faci supradoza?

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ai sanse sa mori.

| NAT0 a răspuns:

Mori în chinuri. Cică e aiurea, așa am auzit.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Amice,in caz ca ai un gand rau, indeparteaza-l.Nu merita sa renunti la viata, indifirent cu ce probleme te-ai confrunta.Acum,ca sa-ti raspund la intrebare, daca sari mori mai mult ca sigur, iar cu paracetamolul nu cred ca poti face supradoza ci doar o intoxicatie, mai bune sunt 5 pastile antibiotice si te-ai dus.

| ImSnow a răspuns:

Daca sari de pe pod mori si nu cred ca poti sa faci supradoza de paracetamol.

| AdrianaManu18 a răspuns:

MORI,asta se întâmpla:mori.