| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca te cheama diriga cu mama/tata la scoala daca ai batut un coleg? Este ceva foarte grav? Asta dovedeste ca esti un bataus?

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Cu siguranță.
Schimbă-ți comportamentul, nu ajungi departe cu el.

| adutzz a răspuns:

Este destul de rau, insa daca e prima data vei primi doar avertisment si parintii tai la fel, daca s-a mai intamplat atunci este mai grav. nu inseamna ca esti neaparat bataus, totusi este bine ca oamenii sa comunice verbal, nu prin bataie.

| lexzor a răspuns:

Da, este pentru prima data. Desi nu l-am batut animalic, m-a facut javra, a inchis usa scolii [o puteam deschide, dar nu am inteles de ce a inchiso ].