| Deyu_4766 a întrebat:

Ce ziceti voi de copii ( cu probleme mintale) am un coleg la mine in clasa [sunt intra 7-a ] pe el il cheama Dani Leonescu si de la o vreme s-a cumintit dar inainte de asta ne manca nervii la toti din clasa pana cand ne-am hotarat sa il facem sa inceteze cu actele lui de vitejie si l-am cam batut Diriginta pe mine a sarit ca eu sunt de vina ca el se poarta asa ca noi il provocam ca animalele, si eu pe chestia asta m-am enervat si mai tare si am inceput eu sa ma iau de el din orice absolut orice am ajuns din cauza asta sa dau declaratie la polite deci nu e de bine. Si a venit o vreme cand tata lui a venit la scoala am vorbit ce am vorbit, diriga intre timp a deschis catalogul i-a aratat notele pe care le lua fiusu si la pleznit de fata cu noi [si nu asa i-a dat una de la aruncat pe jos] voi ce credeti e vina lu taicasu ca e el mai nebun sau asa e el? voi ce parere aveti!?

Răspuns Câştigător
| sNukki a răspuns:

Personalitatea pe care o dezvoltă un copil este influenţată şi de părinţi...

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Si cine zici tu ca are probleme mintale? Ala care provoaca sau ala care e provocat si nu poate sa riposteze? De ce nu 'cam bati' tu si ceilalti colegi ai tai eeextraordinari pe cineva care sa fie in stare sa va intoarca loviturile? Aaa, va e frica! Oare sunteti mai inteligenti ca va purtati in felul asta? Oare sunteti in stare sa judecati pe colegul Dani L. si pe tatal lui? VOI l-ati impiedicat sa invete, sa se concentreze la treaba pe care un elev NORMAL ar trebui sa o faca la scoala. Mda, voi sunteti aia normali, aveti probleme cu politia, chestii... Deja, din clasa a 7-a. Asta spune multe. Probabil ca v-ar placea sa-l mai vedeti pe colegul vostru batut de tatal lui. Ca si voi procedati la fel cu el. Dar ziceti de taica-su ca-i nebun, desi ati procedat si voi la fel. L-ati umilit (in frunte cu tine) si l-ati batut si asta va face sa va simtiti tari. Urmareste aici pe TPU intrebarile postate de sexymama, da-ti cu parerea despre comportamentul ei si apoi gandeste-te cam in ce situatie este baiatul ei. Asta daca ai organul necesar gandirii (iti dau un indiciu: nu e organul sexual masculin). Rusiniiica!

| Deyu_4766 explică:

Alex crede-ma daca l-ai cunoaste nu ai mai zice astawinking

| sNukki a răspuns:

Deyu, chiar dacă l-am cunoaşte, alex tot are dreptate!

| Hambasan_Alexandru_1993 a răspuns:

Cred ca are probleme asa ca daca te mai enerveaza dai una ca pote se calmeaza un nebun poate fi pus la punct daca bagi frica in el