| anonim_4396 a întrebat:

Heey! Am un prieten care m-a rugat sa ma interesez si nimeni nu a stiut 100% ce sa imi zica. El acum 3-4 zile a fumat o tigara, iar acum o saptamana si ceva tot foarte putin[adica fumeaza o data pe saptamana o tigara cum ar veni] si ieri si-a facut analizele.Aceste analize care includ tot: magneziu, calciu, fier, etc. Oare poate aparea ca a fumat?

4 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Nu stiu in care anume analize apare fumul de tigara,dar in mod sigur apare.
Eu cand eram la scoala generala,o singura colega fuma pe atunci si odata ne a anuntat conducerea ca vor veni niste cadre medicale sa ne i a sange si in felul asta,aflau cei din conducere,cine fuma,asa a descoperit oi si pe tipa respectiva.
Analizele, adica rezultatul lor, a venit la 2/3 zile si dupa i a chemat parintii ei la scoala!
Uuufffff.biata de ea!

| aly19223 a răspuns:

Nu, nu poate aparea, doar daca miroase a tigari.

| rrrzonerrr a răspuns:

Nuuuuuu laughing Clar ca apare laughing

| swagga a răspuns:

NU nu apare ca ai fumat poti fuma cat vrei ca nu se vede dar po-ti sa-i zici ca daca fumeaza azi o tigara maine o sa aiba nevoie de 2 si tot asa...Asa ca mai bine spune-i sa nu fumeze si sa steie calm ca nu se vede si nu afla nimeni ca a fumat big grin funda?