| AnaMariA_3572 a întrebat:

Ce se intampla daca visez noaptea ca baiatul de care imi place ma saruta? Funda si vot.
Astept raspuns! MS!

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Înseamnă că te gândeşti mult la el, şi că acest lucru se proiectează şi în subconştientul tău.

| BellaRagazza007 a răspuns:

Nimic special... Lai visat pentru. ca te-ai culcat cu gandu la el. intelegiii?

| ecstassy a răspuns:

Pai se zice ca daca visezi asa ceva asa se va intampla doar daca iti place de elwinking

| PetreMihai85 a răspuns:

Cel mai sigur ras este ca iti place de el. restul depinde de tine

| newintown a răspuns:

Inseamna ca tot timpul te gandesti la el happy