| Maradona75 a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru prima zi de scoala?

7 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Nu te mai stresa!
Fii prietenos cu toata lumea.
Sa nu fii tacut sau sa stai singur, baga-te in conversatii.
Fii respectuos.
Si restul depinde de tine happy

| OnuOnulică a răspuns:

Să înțeleg că ești clasa 1? laughing trebuie să fi tu însuți și să fi relaxat pe tot parcursul zilei.

| neutrino a răspuns:

Sa nu stai prea mult.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cat de prost sa fii sa ai nevoie de sfaturi pentru prima zi de scoala?
Eu in prima zi de scoala ma uitam urat la colegii mei, iar ei se uitau urat la mine.Cat despre profesorii, imi salutam doar dirigintele, apoi plecam.

Răspuns utilizator avertizat
| ionicabubulina112112 a răspuns:

Sa nu te duci bat sau spart(adica fumat).Am patit o nu mai stiam ce i cu mine si nu puteam sa ma prezint colegilor

| SockFtw a răspuns:

Îmbracă-te frumos, si relaxează-te. Totul o sa fie ok dacă esti tu însăți.