| hello1234 a întrebat:

Ce subiecte as putea discuta cu un baiat? cum as putea sa fiu mai tupeista? momentan sunt mai rezervata in discutiile cu baietii pentru ca mi-e sa nu zic ceva gresit si sa ma fac de ras. vorbesc cu ei dar nu de fiecare data am subiect. Va rog ajutati-ma! Funda:*

Răspuns Câştigător
| 앨리스 a răspuns:

Inreaba ce ii place si daca esti mai rezervat,incearca sa nu iti mai pese si fii tu insati pentru ca daca acel baiat te place(sau te considera prietena, nu stiu exact care e relatia voastra) te va accepta pe tine cea reala. P.S. Sper ca ti-am fost de folos si apropo si eu am fost asa pana ce am realizat ca oameni care te iubesc te accepta asa cum esti.

Problema cu tema de discutie:fotbal, scoala, ajutal la ceva teme sau cere-i lui sa te ajute sa intelegi ceva, incearca sa afli mai multe lucruri pe care le aveti in comun.

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Teme,scoala in general, carti citite, filme vizionate, calatorii.

| hello1234 explică:

Mc tuturor