| YouMe a întrebat:

Ce talentat de pe aici are timp liber si ar vrea sa-mi faca un portret tongue tongue ...asa, ca de plictiseala big grin

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

@Azµre http://www.tpu.ro/utilizator/nwlp, cred.

Probabil modestia lui il va opri sa se lauda, dar mi-a aratat cateva desene, portrete.

| YouMe explică (pentru evenso):

Ceva nu e in regula ci site-u...sad

| evenso a răspuns (pentru YouMe):

Nu te inteleg, ce nu este in regula?

| MarianWLF a răspuns:

Cred ca te referi facuta pe foaie thinking
Asta e cam greu de facut, dar daca vrei pot edita o poza cu tine sa arate mult mai bine, sau daca ai facebook iti pot face o coperta super cu numele tau.

| YouMe explică (pentru MarianWLF):

Dadada big grin

| MarianWLF a răspuns (pentru YouMe):

Ok, atunci o sa iti fac o coperta pentru facebook, o sa arate super iti promitwinking
Cand e gata iti trimit poza prin mesaj :*

| YouMe explică (pentru MarianWLF):

Sa iti zic facebook-ul meu?

| MarianWLF a răspuns (pentru YouMe):

Pai poti avea incredere in mine sa imi facebook-ul.
Trimitemi-l prin mesaj ca aici il vede lumea si na...
Iti trimit cerere de prietenie, si postez poza pe peretele tau.