| anonim_4396 a întrebat:

Ce tampenii ati facut prin liceu/scoala generala?

8 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Am vorbit la ore.

| WaterDrop a răspuns:

Niciuna pe care sa o poti egala, dar asta ar insemna sa ma laud si ar fi urat sad

| Anooonimmm21 a răspuns (pentru WaterDrop):

Atunci lauda-te

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine mai stie.Nu prea multe.

| missfatadelatara a răspuns:

Nu tâmpenii prea mari...

Am băut țuică
Am fumat marijuana
Am furat un penar cu un telefon
Am trecut ilegal granița cu colegii la unguri și la bulgari vara
Mam bătut cu 90% din liceu
Am înjurat profesorii
Am modificat note în catalog când profii îl lăsau în timpul orei nesupravegheat
Am pus note de 10 colegilor la mate și chimie
Am motivat absențele de la chiul
Am spart televizorul din clasă
Am furat un laptop de la secretariat când am fost lăsată să-l păzesc când eram de serviciu
Am rupt gardul cu încă 3 băieți (din greșeală serios)
Am spart vreo 5 geamuri în diverse ore de sport pe când jucam baschet sau fotbal

Dar cel mai mult mi-o plăcut când am stat cu clasa până pe la 8 jumate 9 (când aveam ore până la 6) ca sa bem și sa punem muzica ca apoi sa ne ascundem prin baie sa ne sărutat intre noi mai mult (provocări pe bune)

| mentholinks a răspuns (pentru missfatadelatara):

Bine spus tampenii.

| missfatadelatara a răspuns (pentru mentholinks):

Problema? Am fost un copil model. Am avut chiar și 10 la purtare. big grinhee hee

| mentholinks a răspuns (pentru missfatadelatara):

Nicio problema.