| Arin112 a întrebat:

Ce tari ati vizitat si cat ati cheltuit în medie cu totul intr-o altă țară?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Anglia de vreo 3 ori
Franta
Olanda
Belgia
Germania
Austria
Ungaria
Bulgaria
Cehia
Polonia
Italia
SUA

Am cheltuit cat a fost nevoie, in Anglia si Franta mai mult, in Cehia si Polonia mai putin. Dar intre 1000-1500euro pe sejur, excepand SUA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vizitat recent Statele Unite.
Am cheltuit 3000 de dolari in doua luni.

| wpetterssone a răspuns:

Am vizitat România de două ori, Ungaria, Ucraina, Finlanda, Serbia, Cehia, Slovacia de 4 ori, Polonia de 5 ori, Germania de 2 ori, Nederland de 2 ori, Norvegia de 4 ori și Grecia.
Am folosit cel mult 1200 de euro pentru fiecare țară.
De exemplu, am fost în România săptămâna trecută, transportul m-a costat 200 de euro, iar cazarea 350 de euro.

| Jannah a răspuns:

Pai vara asta am vizitat Venetia si Dublin.

Venetia - aproape 3000 euro ( 4 persoane )
Dublin - 2500 euro ( 4 persoane )

Eu sunt mai risipitor si din acest motiv am cheltuit mai mult, daca esti mai chibzuit iti vor ajunge 1000-1500 euro.