| ForFun a întrebat:

Ce tebuie sa fac ca sa am wireless pe calculator?

Mi-am cumparat un modem din acela de wireless nu stiu cum se numeste nu ma pricep si pe laptop merge dar pe caluclator nu stiu ce trebuie sa instalez ca sa ma conecteze la wireless.Si conesiunile sunt facute bine.Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Calculatorul nu are Wirless. Trebuie să te contectezi prin ajutorul cablului UTP.

| alidemohamed a răspuns:

Salut, PC(desktop-ul) cel mai probabil nu are un wireless receiver, de aceea trebuie sa-i pui unul http://www.sky.com/......248746.jpg

este ca un memory stick, se instaleaza usor, costa de la 50 ron in sus. bafta