| iDeeaDy_1118 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau ca imi plac enorm ambele unul e samsung corby iar celalalt este galaxy mini. dami si alte exemple de telefoana dar sa nu fie jafuri dau funta tongue

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Dintre alea 2 Samsung galaxy Clar! dar iti sugerez un Nokia x7 :-" Nokia x6 sau Samsung I9100 Galaxy S II sti ce ia intra pe www.telefonultau.eu au si video in romana;) doar sti tu cati banii ai.

| popescumariana81 a răspuns:

Iti spun din proprie experienta si din ce am mai vazut si la altii.corby e VARZAAA! in mai putin de 3 luni incepe sa iti mearga greu touchscreenu` plus ca te vei plictisi repede de el.Un telefon bun este NOKIA E50 Business am dat cu el de pe pamant si nu are nici o zgarietura.Iar daca vrei ceva CU touch poti sa iti iei telefonul pe care il am eu acum NOKIA XPRESS MUSIC TOUCH SCREEN.Merita toti banii! E cel mai bun telefon il scpa aproape in fiecare zi il am de un an si nu are nici o zgarietura! Sper ca te-am ajutatbig grin