| Ţăcă a întrebat:

Ce tipuri de caracter preferati? (indiferent de sex M/F) Argumentati.

Răspuns Câştigător
| ancavisan a răspuns:

Nu stiu de ce naiba ai pus intrebarea asta, dar imi place.

Pai sa vezi...Imi plac persoanele sensiiiiibile, foarte sensibile. Uite.eu spre exemplu sunt tare ciudata in privinta asta. Acum sunt super OK,super de treaba,viata e roz si frumoasa si apoi PLAAAAAAAAAAAAAAAF! Ma simt groaznic,nu imi mai convine nimic si chiar si cea mai sensibila persoana m-ar enerva pana in gat.

Nu ma intreba de ce fac asa. Mi se intampla fara motiv. Ce e naspa e ca din cauza asta imi pierd des prietenii,si-asa foarte putini.

Oricum. imi plac persoanele sensibile pentru ca sunt profunde,vad lucrurile dincolo de ceea ce sunt pe dinafara. Au capacitatea asta sa zica un cuvant banal, care, intr-o anumita situatie, te face sa radiezi. Uf.