| Catcherintherye a întrebat:

Ce trebuie sa beau/mananc dimineata pentru a avea energie? in loc de suc de fructe as putea un granini si in loc fructe un covrig? seara ma culc cam tarziu si dimineata ce mai stau pe acasa dar cand ma pornesc la drum spre scoala ma ia toata oboseala, nu mai am timp s mananc un mar sau cv doar seara... ati putea sa imi dati niste retete sau sfaturi?big grin Fundoiwinking

Răspuns Câştigător
| giao921 a răspuns:

Bea lapte dimineata, are mult calciu si este sanatos.winking