| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa beau/mananc dimineata pentru a avea energie? in loc de suc de fructe as putea un granini si in loc fructe un covrig? seara ma culc cam tarziu si dimineata ce mai stau pe acasa dar cand ma pornesc la drum spre scoala ma ia toata oboseala, nu mai am timp s mananc un mar sau cv doar seara... ati putea sa imi dati niste retete sau sfaturi? Fundoi
P. S: am mai pus intrebarea asta de vreo 2 ori big grin

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Tu ce crezi ca iti da mai multa energie un suc natural sau unul plin de E-uri. un fruct sau un covrig? Vitaminele iti dau energie.

| cornelusababy a răspuns:

Cerealele iti dau energie dimineata, este un mic dejun rapid si sanatos!