| efimash a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca mirosul unui parfum sa tie mai mult?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa-ti cumperi un parfum de calitate.Asta este deosebirea intre un "odicolon" si un parfum veritabil!

| OanaG a răspuns:

Sa-ti iei un parfum de firma, sau unul care chiar persista mult timp, eu am avut un parfum din Belgia, mi l-a adus o verisoara, nu era de fite, mentionez ca mirosul a persistat chiar si dupa ce bluza a fost spalata, deci ala e parfum!

| TąNyą a răspuns:

Sa-ti iei un parfum care persista. Din cate stiu n-ai ce sa le faci la alea care se duc repede.

| zumk1 a răspuns:

De fapt parfumul persista foarte mult dar nu. l simti tu ca te obisnuiesti
Plus ca parfumul nu trebuie sa se simta de la 10m, parfumul e doar sa se simta cand se apropie cineva de tine

| A.be.ce a răspuns:

Foloseste si o lotiune de corp, din aceeasi gama cu parfumul. Exemplu: daca folosesti parfumul today tomorrow always, da. te cu o lotiune de corp today tomorrow alwayshappy ai sa vezi ca merge asa, si eu fac la fel :*