| violett4 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa devii cintareta?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa canti pe strada, in casa, la scoala, in tramvai poate gasesti un sponsor, te pui pe youtube si daca ai voce buna o sa ai si un sponsor si te duci mai departe cum ar fi la romanii au talent sau x factor cum s-o numi si faci echipa cu smiley, bendeac sau loredanalaughing.

| carmenanca a răspuns:

In primul rad sa inveti sa scrii corect happy dupa te apuci de cantat laughing si pana ajungi sa faci o cariera in muzica e cale lunga!

| Bia142 a răspuns:

Sa canti... laughing