| RimePeHartie a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa devii expert TPU? [Fundalove struck]

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Sa ai raspunsuri cu multe voturi acumulate,sa faci funde,si,in afara de astea,sa oferi intr-adevar ajutor, nu raspunsuri stupide sau jignitoare, deoarece nimeni nu are nevoie de asta.

| MâţaD a răspuns:

De ce elasexygagica, ai incercat tu?

| MâţaD a răspuns:

Bine zis alic3laughing

| elasexygagica a răspuns:

Sa te culci cu adminu, succes garantat love struck

| Laura a răspuns:

Să apeși pe logout.

| RimePeHartie explică:

Pai Deea1996 asta fac copilele fara minte ca elasexygagica. aleg metoda mai usoare. Dar daca vad ca nu e expert TPU inseamna ca nu prea i'a placut adminu'lui sa se culce cu ea. (16 Iulie 2011 00:38 )
elasexygagica- GET A LIFE!

| XteoX a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri celorlalti sa incerci sa raspunzi primul si cat mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa castigi foarte multe fundite si sa capeti foarte multe voturi>:d< funda?love struck plslove strucklove strucklove struckkisskisskiss