| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa te respecte cat mai multi oameni? Vreau cat mai multe sfaturi daca se poate

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa stii sa te faci respectat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Citește în dicționar ce înseamnă respect și aplică.

| dullcat a răspuns:

In primul rand trebuie tu sa te respecti pe tine, iar apoi respectul din partea celor din jur va veni de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Daca esti disponibil pentru toti sa-i ajuti etc, si daca din cauza asta iti neglijezi propria persoana, timpul si nevoile tale, atunci nu, nu impui respect, ci doar va profita lumea de tine.

| AmandinaDragan a răspuns:

Sa vorbesti frumos pe Omegle, sa nu minti si sa-ti ceri scuze oamenilor din perete care te insulta.

Răspuns utilizator avertizat
| AmandinaDragan a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da. Multi!

Răspuns utilizator avertizat
| Continchiscontsters a răspuns:

Fi cine ești cu Adevărată asa cum ești tu cu bune și rele nu aștepta de la nimeni în viata asta respect și bunătate atenție validare nu ai nevoie de aparențe și de falsuri. Cine te respect bine cine nu iar bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Continchiscontsters a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Eu nu vreau respectul nimănui. Dacă nu ai ceva în tine cu Adevărat nu ai ce oferi cu Adevărată. Nu am nevoie de respectul atenția și validare nimănui. O singura așteptare am de la oamenii sa fie oamenii atâta cine nu-i om cu mine nu exista pentru mine. Nu am nevoie de oamenii falși mincinoși și care tear vinde și înlocui tear folosi... In viața mea atâta timp cât ești corect cu mine atâta timp ca nu ma minți atâta timp cât nu ma vinzi și nu folosești și ești fals cu mine pentru mine ești un om special dar dacă ma minți și ești fals cu mine și ma trădezi nu-mi faci mie rău și ție singur eu doar atunci aflu cine ești cu Adevărată și Miau lecția căci nu am putu cu Adevărat sa vad cine ești cu Adevărată si am crezut cu Adevărat în tine mai mult decât ai fi crezut tu în tine asta este totul. Urăsc cu toată fința minciuna omul fals prefer sa fiu călcat de o mașină da sa nu dau de asa oamenii în viata mea cât voi trai pe lumea asta și cât îmi da el voie sa mai stau pe aicia.