| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa-i zic frizerului ca sa ma tunda si pe mine la fel, ca pe ala din poza? ( nu stiu cum sa ma tund :( )

http://men-haircuts.com/......-20102.jpg

4 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

De acord cu celalalt raspuns. Pui poza pe telefon, o imprimi sau rogi pe cineva sa o imprime pentru tine in caz ca nu ai imprimanta. Poza o sa-i arete cum vrei.Succes!

lolita
| lolita a răspuns:

Zi eu zic la fel, pentru un rezultat garnatat arata-i poza, eu nu doar o data m-am dus cu poza ca sa-i arat cum vreau sa ma tuns sau sa-mi vopsesc parul.

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa ii arati poza. O pui pe telefon sau o scoti undeva, sau o imprimi alb-negru la imprimanta(in caz ca nu ai color). Poza o sa ii explicewinking. Bafta!

| dana_4015 a răspuns:

1. Sunt de acor cu celelalte raspunsuri, dar, 2.acel baiat din poza este tuns scurt, si si-a aranjat parul cu spumawinking