| dmalexandru a întrebat:

Maine ma duc sa ma tund si nici nu stiu cum sa-i zic hairstylistului cum sa ma tunda, de fapt eu nu ma pricep in hairstyle si nici nu pot lua o poza cu mine ca nu am imprimanta.Intrebarea mea este voi cum va tundeti, cum ii explicati frizerului sa va tunda.

5 răspunsuri:
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai eu in ultima perioada ma tund doar filat(sau in scari). acum o sa incerc sa ma tund altfel, filat pe fir drept(sa imi stea parul putin mai drept), sau filat cu breton pe o parte. sau bob( te uiti pe google imagini).
eu una, sper ca te'am ajutat. :^bafta

| dmalexandru explică (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Am o intrebare esti fata?

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru dmalexandru):

laughing da, sunt fata laughing scuza'ma, nu m-am uitat la nume big grin blushing dupa cum spunea pusitaaa2000, este o idee sa te duci cu o poza pe tel. si frate la urma urmei daca aia e exigenta si... sa nu mai spun altfel, schimba'ti si tu, adica du'te la alta frizerie.

| pusitaaaa20000 a răspuns:

Pai fai si tu poza cu telefonul....pe o poza cum vrei sa te tunda

| dmalexandru explică (pentru pusitaaaa20000):

Mi-e rusine sa ma duc la ea cu poza de pe telefon, plus ca tipa asta la care ma tund e prea exigenta, tu trebuie sa-i spui in fata nu sa ii dai poza