| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce trebuie sa spui la medicul de familie cand te duci la el pentru prima oara si asta fara card de sanatate desi ti s-a emis? Ca am si eu, dar l am pierdut. Atunci daca ma duc ce sa spun?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauza pentru care te-ai dus. La tine se stie din alte intrebari.

| Violleta2022 a răspuns:

Fara card de sanatate trebuie sa platesti consultatia!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că l-ai pierdut.

| dullcat a răspuns:

Spui motivul pentru care ai venit, daca te simti rau sau esti racit etc. si adaugi pe langa ca ti-ai pierdut cardul de sanatate.

| Ilovedinero a răspuns:

Buna ziua, ma numesc....Nu am card de samatate caci l-am pierdut.Crezi ca esti primul sau ultimul? Sunt sute de oameni care vin fara card de sanatate.Iti va spune ce ai de facut pentru unul nou si atat

Răspuns utilizator avertizat
| Ilovedinero a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ba da, sunt obligati sa te consulte si sa iti spuna rezolvare problemei