| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunt deloc fotogenica, ies in poze mult mai urat decat daca arat in realitate si, desi stiu ca suna stupid si superficial, m-ar interesa daca exista...trucuri ca sa arati bine in poze big grin Ma puteti ajuta?

12 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Incearca sa etitezi pozele tale pe www.taaz.com iasa super :)

| maryana5 a răspuns:

Dk nu iesi bine cand zambesti atunci incearca psihologia inversawinking incearca sa te strambi in poze facand o fata haioasawinking sigur o sa fi simatica laughing si in plus nu trebuie sa fi in acele poze fotogenica ca sa faci oamenii sa rada laughing

xoxooo, mary peace sign

| danut a răspuns:

Oricine arata bine daca stie sa-si puna in evidenta calitatile. Daca in fotografi apari mai putin fotogenica, nu-ti mai pune prieteni sau vecini sa-ti faca poze happy ci cauta un fotograf de arta, un artist, pictor, cineast sau ceva apropiat. Modificarile pe calculator n-au sclipirea unui artist ci mai degraba duc a desen animat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OH, bineinteles. Arta fotografica te poate transforma in orice. Dar asta se poate doar cu ajutorul unui profesionist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu sint fotogenic. Tocmai mi-am facut legitimatia de servici si nu-mi vine sa cred in ce hal pot sa arat laughing Trucuri sint destule. Cei din televiziune stiu cel mai bine lucrul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro: de ce zici asta? Arati atat de bine in poza de pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceciliarepede arat bine pentru ca am gluga pe cap rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maryana5 sa-ncerce, da daca scoate limba si se uita crucis, nu o sa mai fie haioasa, obtine efectul invers rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi cu o prietena in par si faceti cat mai multe poze. Apoi le studiezi ca tragi niste concluzii. Mie, de exemplu mi se vede nasul foarte ciudat daca stau intr-o anumita pozitie, pozitia mainilor, picioarelor, conteaza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi vesela ...aranjata si zambeste ...nu sta tot timpul dreapta in poza si serioasa inkearca diverse lucruri de ex fa-ti o poza cand dansezi sau cu prieteni cine stie poate daca esti vesela arati si bine in poza. inkearcawinking

| dee.hk a răspuns:

Cel mai bun e photoshop big grin daca nu le ai cu photoshopul, gasesti pe internet destule tutoriale care te invata cum sa editezi in el happy

| keepup a răspuns:

Maryana5 @ eu nu cred ca ea vrea sa faca oamenii sa rada. vrea doar sa-si scoata in evidenta trasaturile mai frumoasa...no?thinking
hmm eu zic sa incerci mai multe pozitii sa vezi cum iesi mai binethinking