| Bubuu a întrebat:

Ce urare sa ii fac iubitului meu pentru ziua lui? love struck Merci!big grin

3 răspunsuri:
| Hiroko a răspuns:

Aceasta este doar un mesaj purat de vant, iti doresc toata bucuria din lumea si toata fericirea de pe Pamant

La multi ani ubire! Sa ai parte de tot ce-i mai fumos pe lumea asta, multa sanatate si noroc in viata. te iubesc!
Azi e ziua cand zambetul invinge orice urma de tristete, cand sufletul este plin de fericire si aceasta e numai una in fiecare an. E ziua cand toti cei care te iubesc sunt aproape de tine urandu-ti LA MULTI ANI!

Intr-o gradina inmiresmata ma plimb si-o floare imi zambeste. O alta floare mai frumoasa ca-i ziua ta imi aminteste. M-aplec sa rup firava floare ca sa ti-o daruiesc, o strang in brate si-o sarut si simt apoi cat te iubesc! Dar floarea iute se ofileste si nu pot sa ti-o dau asa, deci singurul dar iubito e "La Multi Ani" din partea mea!

| elizabeth a răspuns:

Daca aveti un album sau o poza cu voi sa va uitati la ele si sa va amintiti clipele dulci de care ati avut parte.La Multi Ani!

Răspuns utilizator avertizat