| Bubbico a întrebat:

Vreau si eu o urare de Paste, care sa exprima ca Pastele e ziua in care se iarta, pentru ca vreau sa ma impac neaparat cu cineva, care desi vorbeste cu mine, nu m-a iertat pentru o greseala de mai mult timp. Oricum, nu conteaza, eu vreau o urare in care sa imi cer oarecum scuze, si sa precizeze ca Pastele e ziua in care iertam. Merci!

Răspuns Câştigător
| Zanisoara a răspuns:

Fie ca sfintele paste sa va incalzeasca inima si sa va aduca numai bucurie la fel cum noi ne bucuram de invierea domnulu nostru hristos.Fie ca aceasta sarbatoare sa va aduca intelepciune si sa iertam greselile semenilor la fel cum si isus ne iarta greselile.
Eu zic ca e buna. Funda sau macar vot.