| NicollNikkyKv a întrebat:

Ce va deranjeaza in general la baieti?

Răspuns Câştigător
| CataRalu a răspuns:

Deci, de obicei baietii sunt imaturi, cred ca pot avea orice fata si mereu profita de bunatatea lor si le fac sa sufere ( asta e doar in unele cazuri, depinde de persoana)

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Nepasarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul că se cred mari gagicari...

| Captoresque a răspuns:

Detest faptul că marea majoritate sunt bădărani și nu au cei 7 ani de acasă.

Și ca să nu dau în misandrism/misandrie/cum naiba se zice la opusul misoginismului care nu este cuvântul "feminism": la fete detest faptul că sunt la fel de false ca părul oxigenat și unghiile kilometrice pe care le dețin. Și faptul că se machiază de zici că se dau cu glet pe față.