| Sas a întrebat:

Ce vă place fetelor la un băiat? Să aibă o față frumoasă si un caracter urât sau o față urâtă și un caracter frumos?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa fie inteligent, cu caracter frumos si nu foarte urat.

| Sas explică (pentru Violleta2022):

Vrei să îți trimit o poza să mă vezi? îți dau instaul alexcojocaru1

| OldSoul a răspuns:

laughing Daca ar fi sa aleaga din ce spui tu... Probabil ar alege sa ramana singure

| Sophieka a răspuns:

Sa te ingrijesti, infrumusetezi si sa fi frumos si la fizic si la caracter.

| Sas explică (pentru Sophieka):

Sunt îngriit

| Jus7t a răspuns (pentru Sophieka):

Și de 20 cm.

| TkSonia a răspuns:

Păi îmi place la un băiat să fie înalt, frumos, deștept să nu mă înșele și să fie amuzant. Sper ca te-am ajutat. Pup fundă te rog