| miha_2108 a întrebat:

Ce vi s-a intamplat in prima zi de scoala, ce mai amuzanta intamplare ia

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am un coleg tedy si o noua profesoara de istorie care este tanara atat ca varsta cat si ca fizic poate chiar mai tanara ca fizic.inainte cu cateva minute de ora de istorie o fata frumoasa a intrat pe usa noi am crezut ca este o noua colega si tedy colegul meu ii tot spune "bna buna sa te ajut cu ceva?" insa cand a trecut de pragul usii avea agenda in mana si a inceput sa se prezinte ...era profesoara de istorie.iti dai seama cum a ramas saracul baiat iar noi lesinam de ras rolling on the floor rolling on the floor

4 răspunsuri:
| GeoBoY a răspuns:

Nu am fost in prima zi de scoalalaughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| xatsu a răspuns:

Ooooh a fost belea. XD Eu cu inca 2 colege care erau la dans ne-am pus sa dansam hora cand canta muzica. Sii avem un profesor de chimie in scoala care e. gay. Si vine el la noi cu mainile in sold ca o doamna si ne zice "nesimtitelor dar nu va e rusine sa dansati asa ca starfele?" Noi. atunci ne-am spaaart de ras. laughing

| Ana_4405 a răspuns:

Nimic important. ca de obicei...injuram profiilaughinglaughinglaughing