| Marianaaa69 a întrebat:

Ce vor băieții? Cum sa fie iubita lor?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca ii cunoastem pe toti sa iti spunem ce vor?

| OldSoul a răspuns:

Sexy, cum altfel sa fie?

| peperonies a răspuns:

1. Sa stie sa scrie.

Imi pare rau dar nu ai trecut de conditia 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de varsta, dar la un moment dat cu totii cauta o relatie in adevaratul sens al cuvantului. Baietii vor ceea ce vor si fetele, nu e mare diferenta. Toti vrem o persoana speciala, care sa ne iubeasca, sa fie atragatoare, sa ne ajute, etc

| 393Dan a răspuns:

Gingasa si binevoitoare. Nu mai zic frumoasa, ca asta se subintelege, daca ma intalnesc cu ea )

| DavidoffUser a răspuns:

O curva in pat si doamna pe strada.

| Marianaaa69 explică:

Dacă nu te cauta, nu te iubește, nu?

| grubyyy a răspuns:

Fiecare vrea alt ceva depinde de tine ce cauti

| PunkGirl030 a răspuns:

Sa la fie mereu alaturi sa nu ii insele sa nu fie curva adica azi unu maine altul... si sa nu fie o relatie cv gen caterinca...

| SugarHeart a răspuns:

Să ştie limba română :/