| TIb a întrebat:

Baietii care nu au avut pana acum nici o iubita cum va simtiti? Eu am 15 ani si nu am avut o iubita.

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

So what? E timp destul, femei de asemenea. Don't worry.

| Narcis2007 a răspuns:

Ma simt ciudat...

| Silvia a răspuns:

Mare pierdereeee...Scapa de o bataie de caplaughing.

| VodkaCoca a răspuns:

Nu e nici o graba, ai timp, distreazate cat mai mult. happy

| OanaG a răspuns:

Ai timp destul.Profita de distractiebig grin

| CosminRo a răspuns:

Pff...de asta iti faci u probleme? ai toata viata inainte nu te gandi la asta traiestetzi viata si o sa vina si fetele cand o sa te ast mai putin
big grinbig grin;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`i nimic. Cunosc un baiat de 18 ani care n-a avut decat o prietena, cu care s-a si logodit si acum sunt impreuna.
La varsta asta, zi-le si tu prietene, nu le flata cu,, iubite`` laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami si poza cu la avatar cu un baiat? ori esti fata, ori esti un baiat gay si nu ai avut iubita pentru ca ai iubiti.eu sunt baiat si nu am avut nici o iubita pana acu si am 15 ani. daca as cauta cred ca as gasi dar nu imi trebuie, mai ales pentru ca nu sunt pregatit sa am iubita.motivul pentru care nu am avut cred ca sunt pretenitiile mele, din pacate.nu vreau sa ies cu orice pitipoanca, astept ceva bun si cred ca la 17 ani voi incerca si eu una de 18-19.