| mirunaana a întrebat:

Ce vreti sa deveniti cand veti fi mari?laughingPe bune...

Răspuns Câştigător
| TI a răspuns:

Arhitect și fotograf profesionist. Exact la tatăl meu! =).
Decând sunt mică mi-am dorit asta și nu voi renunța la acest vis până nu se împlinelște!winking.hee hee. Tu?! raised eyebrows
♥Fundiță?!batting eyelashes

14 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Eh, eu de mica aveam visul sa lucrez in biroul meu personal, in fata calculatorului, imbracata elegant, cu tocuri, etc happy

Mnu stiu exact ce meserie vreau, pote fii si functionar, programator, informaticean, etc happy Dar pentru mine aceasta nu conteaza! Conteaza doar sa-mi indeplinesc visul, care consta in vederea imaginii mele la acel birou, stand in fata calculatorului, lucrand cu acte si castigand bani frumosi.

(De ce am ales aceasta? De mica imi plac tinutele elegante, feminine,, si sincer! Una e cand te imbraci sa mergi la birou, si alta e cand mergi pe post de menajera la patron, imbracata cum da dumnezeu si cu bani putin platita. Informatica e de baza, informatica e viitorul! Se palteste cel imi bine! Poti avea incredere!winking )

Si...sa am o mica vila, modesta dar frumoasa! Inconjurata de gazon verde love struck ingrijit happy. + o masina rosiewinking
(Toate acestea le doresc facute din munca mea, si pe baza salariului serviciului pe care il am )

Eh, si mai tarziu, daca ar fi sa-mi continui visul, ar fi: un sot iubitor, un copil (si alte aiureli de asteah, la care viseaza toate fetelehee hee, printre care si eu )

Ai adormit?! Sper ca nu te-am plictisit TOTAL dejahee hee
Ok, o seara placuta!
kisskisskisswinking wave

| BiaSiAtat a răspuns:

Eu scenarista sau povestioare...Depinde pe la ce ma indrept...
Tu?

| speranata a răspuns:

Avocat
psiholog
profesor de biologie
etc
Funda

| Emma a răspuns:

Profesoara de romanahappy

| M3HappyKid a răspuns:

Pai :X actritza:X

| Loryoficial a răspuns:

Eu ma fac musafir big grinsau pensionarbig grin

| TI a răspuns:

Bună! Îți mulțumesc pentru apreciere!
Să ai o zi frumoasă și distrează-te în continuare!
Numai bine! :*

| Andre_7309 a răspuns:

Psiholog, dar cred ca dupa 2 ani voi avea eu nevoie de unulstraight facelaughing.

| Sweety_5674 a răspuns:

Si euuu tot avocata day dreaming

| andrada_3947 a răspuns:

Eu vreau sa devin avocatalaughingfunda♥

| nosense a răspuns:

Psihiatru. Ptr ca toti suntem nebuni happy

| Silviutza_2541 a răspuns:

Eu mereu mi-am dorit sa fiu o vedeta, tu?

| andrei_1218 a răspuns:

Vreau sa castig la loto o suma exorbitanta si sa imi indeplinesc imediat primele 5 dorinte rolling on the floor)

| oana_1969 a răspuns:

Pai nu stiu sigur dar o sa incerc sa devin ceva important