| Summer Memories a întrebat:

Tupeul vine cu increderea de sine?

Spuneti-va parerile tongue

6 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Frate! ma pui sa ascult stiiri,! yeak

| Aly07 a răspuns:

Cateodata tupeul vine de la cine gandeste mai putin, dar cateodata iti foloseste, subliniez uneori mai bine fii tu insuti lumea te v-a place exact cum esti. App imi dai si mie id tau rolling on the floor. glm sper sa te ajute rapunsul meuwinking

| miauu a răspuns:

Are dreptatewinking

| faranume a răspuns:

Da... daca ai incredere in tine ai si tupeu sa faci ce vreiwinking
E mai bine tupeista decat timidawinking

| betty17 a răspuns:

Nu este obligatoriu ca tupeul sa vina odata cu increderea in sine.de exemplu eu nu prea am incredere in mine dar tupeu am cand vreau sa zic ceva sau intr-o anumita situatie, sa imi spun punctul de vederesa fac anumite chestii etc(doar cu baietii nu prea am tupeu)
desigur in zilele noastre, la multe persoane tupeul a ajuns la un nivel ridicat de nesimtire...

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu siguranta, atunc cand ai incredere in tine esti mai sigur pe tine si stii exact ce vrei sa faci happy deci da, nu am vazut vreodata o persoana timida manifestandu-se ca-atare, deci lasati oamenilor emotiile si timiditatea si exprimativa parerea, si facetiva ascultati happy

Mult succes kiss