| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de asta:nici nu stiu daca mai are rost sa traiesccrying?

Răspuns Câştigător
| adelutza29 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca unele persoane ar da orice pentru inca un an... poate ca in unele perioade de depresie ai aceasta parere dar ai sa constati la un moment dat ca are foarte mare rost sa traiesti si ca Dumnezeu ti-a oferit cu un motiv aceasta viata nu ca tu sa crezi ca mai are rost sa traiesti.
Incearca sa gandesti pozitiv...Succeshappy

5 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Ce afirmatie e asta? Cum adica "nici nu stiu daca mai are rost sa traiesc"...Cum poti spune asa ceva?
Uite toti avem dezamagiri in viata, toti regretam macar o data in viata faptul ca ne-am nascut. asta pe moment. toata lumea are un scop pe pamant sa nu crezy ca ai aterizat peaiki doar asa. de mila!
Ai un scop, ai un viitor ai ceva de facut pe lumea asta!
Nu uita ca fiecare om are un tel in viata!>x

| TwEEty_9286 a răspuns:

Cum de ce nu are rost sa traiesti?! gandeste-te un pic viata merita traita din plin! ai intotdeauna ceva de facut[fie ceva distractic, trist, amuzant], traiesteti viata si bucurate de orice lucru minuscul, pentru ca merita, si nici nu vei sti cand va trece viata, deci concluzia:profita de ea! pa pa*

| MissFashionPrincess a răspuns:

Shoot yourself thumbs up

| Deea2011 a răspuns:

Daca ai ajuns la concluzia asta inseamna ca esti foarte indragostita si el nu te iubeste. O patim cu toti / This is the life

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa mori dar macar sa nu mori virginalaughing