| VampireRawrr a întrebat:

Ce ziceti, sa imi fac iubit de la distanta?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Depinde cat de mare este distantawinking

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Nu, in niciun caz.relatiile la distanta, in majoritatea cazurilor, ajung un esec.

| DakotaRoyse a răspuns:

E cea mai mare prostiew posibilă!
Practic, tu te vei îndrăgosti de imaginea pe care ţi-o oferă internetul despre el (mess, hi5, fb, poate telefon). Dar de multe ori acea imagine nu e nici 50% din realitate.
Plus că relaţiile la distanţă nu ţin mult, şi de obicei se sfârşesc când unul dintre cei doi îşi găseşte un prieten/ă în realitate. Şi, de ce să suferi apoi pentru cineva pe care nu l-ai cunoscut niciodată, de fapt?

| Graphee a răspuns:

Pai, depinde. Cum vrei tu.
Eu nu pot sa iti zic.
Dar iubirea de la distanta nu exista, *parerea mea*.

| BellsC a răspuns:

Daca vrei tu, dar nu prea ...nu stiu de multe ori nu prea iese cevabig grin

| Bibutzu a răspuns:

Cum vrei tu! depinde daca pentru persoana respectiva ai sentimente! daca da. te-as sfatui sa nu faci acest lucru. iti va plange inima de dorul lui chiar daca veti vb la tel sau pe mess...mereu te vei intrebe "ce-o face?"."m-o.insela"?
Daca nu ai sentimente si e o relatie asa ...la vrajeala. da. dc nu?

| selena_5281 a răspuns:

Eu am un iubit la distanta.
vorbim de vreo 2 ani si ne intelegem f binehappy
numai sa ai grija cu ce baiat vrei sa vb.
si nu mi se pare chiar o prostie. dar asta depinde de persoane, de caracterul fiecaruia

| pinky_9845 a răspuns:

Daca tii la el de ce nu...

asigura`te ca tine cu adevarat la tine si ca nu te`ar face pe la spate

mult succes!:*

| metricfan1 a răspuns:

Clar NU! scuze nu vreau sa fiu rea sau nu stiu cum dar o relatie la distanta nu va merge deloc.si decat sa suferi de pe urma despartirii din cauza conditiilor mai bine nu. sin plus e o relatie la distanta! sper ca iti dai seama ca el o sa profite de asta si imediat ce gaseste "alceva "o sa te insele. dupa mine nu ar trebui sa faci asta si scuze daca a sunat rautacios dar tio spun din proprie experieneta.