| snd9999 a întrebat:

Salut,ati putea sa imi spuneti cate ceva despre zodia taur?
Eu sunt zodia taur si doresc sa aflu mai multe despre mine big grin
Va rog spuneti-mi din propia experienta caci de pe internet am citit tot aproape)).Dau fundita;*

Răspuns Câştigător
| CominxIonut a răspuns:

Eu sunt zodia taur. ..naivitate, incapatanare, posesiv, materialist, rabdator, uneori prea gelos, uneori tacuti alteori prea vorbareti. cateodata le avem pe toate si ne merge bine, altadata pierdem tot fara sa ne dam seama datorita naivitatii si incapatanarii...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eu sunt peşti, deci n-am ce să-ţi spun, documentează-te de aici
http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-taur.php
Te pup!

| snd9999 explică (pentru anonim_4396):

Doar am spus ca de pe internet am citit tot

Răspuns utilizator avertizat
| duuh a răspuns:

Vrei sa te cunosti mai bine pornind de la zodie? Fa un pas inapoi, inspira, expira, apoi da- ti o palma. Asta nu e punct bun de plecare.

| snd9999 explică (pentru duuh):

Ceva nu iti place?
cauta-ti mai bine de treaba ta :*

| duuh a răspuns (pentru snd9999):

Treaba mea in momentul ala era sa raspund aici. Si nu e neaparat ca nu imi place, doar ca mi se pare aiurea toata chestia asta cu zodiile. Spre exemplu, eu sunt gemeni si am un comportament total diferit fata de cel care se spune ca ar trebui sa il am.

| snd9999 explică (pentru duuh):

Toti cu parerea lor, daca tie ti se pare aiurea asta nu inseamna ca tuturor asa li se pare, si daca sa iti spun sincer eu am multe caracteristici pe care le poseda zodia mea.Te pup;*

| snd9999 explică:

Nu doresc linkuri caci am citit de pe internet totul