| Ruxyana a întrebat:

Ceau
acum cateva zilee am avut niste probleme cu o fata era sa ne batemlaughing in fine, si din cauza asta nu mai am avut timp de prietenii mei sau de mine, azi era ziua unui prieten bun de'al meu si eu am uitat:O si asteptam ziua aceasta de 3 luniii!
el este departe de mine acum dar ma simt penibill...cand a fost ziua mea mi-a zis cu 1 luna inainte sa fie ziua mea, ca sa fie primullaughing
sia cuma desii el mi-a spus ca nu este suparat pe mine ca ma intelege eu il simt suparat
pff ce airea m-am simtit

si nu stiu acum ar trebui sa fiu felizz... tata vine peste 1 ora din austriaX:X mi-am rezolvat probleme cu aceea fata
dar am o stare de melancolie, pfff si nu este din cauza acelui prieten, nu stiu de ce ma simt asa
imi vine ca sa plang dar nu stiu de ce
ce sa fac ca sa scap de aceeasta stare:s, desii Pastele mereu ma inveselea, parca acum nu mai simt veselia aceea
partca totul este impotriva mea si nici nu mai am chef sa ies pe afara desii este o zii minunata:X:X
ce sa fac?(fara mishtourii va rog)

Răspuns Câştigător
| yomya a răspuns:

Mah roxy...starea pe care o ai tu o am si eu de foarte multe ori asa ca nu stiu daca este o solutie ibtradevar sa iesi sa te plimbi sau altele cel putin la mine nu merge cand am starea asta imi trece singura...eu zic ca daca iti vine sa plangi pune-te pe plans si descarcate si un somnic este un sfetnic bun si cand ai sa te trezesti nu ai sa te mai simti asa lasa lucrurile asa ca or sa treaca de la sine te-am pupat si app HRISTOS A INVIAT

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Ascultă puţină muzica să te înveselească şi uită'te la o comedie sau ceva. Uită'te la 50 first dates sau He's Just Not That Into You big grin

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ia şi bea ceva. O vodkă, un coniac, o berică )că doar e frumos afară).
Succes.

| liveincolors a răspuns:

In primul rand, nu e nimic impotriva ta, pur si simplu a fost o perioada mai proasta. Toti avem momente in care suntem melancolici, n-avem chef de nimic.
Si de ce sa nu iesi afara? Iesi, plimba-te putin, mergi putin in parc ca inca e lumina. si o sa vezi ca o sa-ti treaca starea asta.happy