| Roxana12_9228 a întrebat:

Ceau! imi place de un baiat la nebunieeedar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate ...ma mai pupa cateodata dar asa ii face si unei alte fete din clasa.Eu ce sa inteleg? crying plz hellpp. Ce sa fac sa ma placa si el? sau puteti sa-mi dati niste statusuri?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| kobra12 a răspuns:

Poi de ce sa te limitezi la o singura fata? cand poti avea mai multe asa suntem noi baieti

| djmeryam a răspuns:

Fii sincera cu el si spune-i ce simti pentru el sau zii sa iti deie numarul de telefon si il sun si deschideti subiecte pe care amandurora va plac dar totusi fii sincera cu el si intreaba-l daca vrea sa fie cu tine, fii indrazneata!