| KATA126 a întrebat:

Ceau! vreau si eu niste mesaje de clasa a 12a pentru album :diriginta, colegi. nu vreau sa imi spuneti sa scriu ce simt pentru ca momentan nu am nici o idee. dau funda la cel care imi scrie ceva amuzant, care imi scrie si pentru diriginta si pentru colegi big grin vreau mai multe idei :*

1 răspuns:
| CosminC86 a răspuns:

Ciau! " Va transmit condoleantele mele, dragi colegi pentru ca in sfarsit am scapat de voi si de scoala asta inutila. As fi vrut sa petrecem mai mult timp impreuna (cica) dar varsta nu ne mai permite lucrul asta. O sa-mi fie foarte dor de voi (cred) rolling on the floor. Cele mai sincere urari de bine, ciau!"